Νήμα για εφήμερα μηνύματα (που όμως θα μείνουν για πάντα στην καρδιά μας)

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Δεν Ξεχνώ 3: Το.... (γμτ. το ξέχασα... )
 
Μπράβο ρε Έλλη, να θυμηθώ κι εγω να πάρω ζάχαρη!

Διαβασα ότι τα καφέ ματια, όταν πέφτει ο ήλιος πάνω τους, είναι σαν "pools of honey" και από τότε άρχισα να βλέπω τα μάτια μου με άλλο μάτι :)))
(Ακρως κολακευτικη παρατήρηση για εμάς τους αδικημένους.)
 

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
Έλλη, σε αυτό το νέο φόρουμ δεν ξέρω τι παίζει. Ελπίζω κάποιο από τα άλλα παιδιά να μπορεί να σου απαντήσει
 
Α, ναι ούτε εγώ μπορώ να κάνω λαικ. Κάτω δεξιά (στην αρχή κάτω αριστερά κοιτούσα. Σκόρδο κρεμμύδι, πάντα θα τα μπερδεύω) βλέπω μόνο το reply
 
Να σας πω τι εχω καταλαβει κι εγω με τη σειρα μου:
Οι "αντιδρασεις" για καποια αναρτηση (λάικ κλπ) φαινεται να εμφανιζονται στους συντονιστες και στα νεα μελη που εγγραφονται.
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Παιδιά, φταίω, γιατί μετά την αναβάθμιση το παράτησα. Υπόσχομαι μέσα στον Νοέμβρη να ασχοληθώ έστω λίγο με τα προβλήματα.
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Η αλήθεια είναι πως τώρα πια έχω χρόνο (για μήνες δεν είχα) αλλά.. μου τελείωσε η διάθεση (11 χρόνια αδμινιστρασιόν είναι αυτά...)
 
(στην αρχή κάτω αριστερά κοιτούσα. Σκόρδο κρεμμύδι, πάντα θα τα μπερδεύω)
Αποριών αξιο:

  1. Αν καποιος μπερδευει το αριστερό με το δεξι, πώς το ξεμπερδευει με "σκορδο-κρεμμυδι";
  2. Αν καποιος μπερδευει το αριστερό με το δεξι, τι μας εγγυαται οτι δε θα μπερδευει και το σκορδο-κρεμμυδι, thus θα ξεμπερδευει και το αριστερό-δεξι;
Εχω κι αλλη μία, αλλα μαλλον θα το μπερδεψω περισσοτερο. :)))
 

Έχω βαρεθεί κάθε φορά που δίνω λάθος οδηγίες, να μου λένε σκόρδο κρεμμύδι, πότε θα τα μάθεις;!
 
Στο metabook υπάρχει πωλητής που δίνει το "Τενεκεδένιο Ταμπούρλο" από το Βήμα σε σχετικά χαμηλή τιμή. Για έκδοση εφημερίδας είναι για μένα υψηλή η τιμή. Αν υπάρχει κάποιος που το ψάχνει!
 
Top