Νήμα για εφήμερα μηνύματα (που όμως θα μείνουν για πάντα στην καρδιά μας)

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Προσωπικό λέσχης
Μπορεί να απαντήσει το ερώτημα που θες μόνο αν δουλεύει στα public ή αν ξέρει την πολιτική τους κτλ;; :χμ:

Τσίου

Κοινωνός
Υπάρχει κάποιο τσαλεντζ με χορό που μακαρενίζει;
Μια κοπελίτσα, στο μπαλκόνι απέναντι, παιδεύεται. Πρέπει να έχει βιντεοσκοπησει τον εαυτό της τουλάχιστον 4 φορές, και πολύ φοβάμαι πως στο βάθος φαίνομαι εγώ σαν επικριτική γραία.

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Υπάρχει κάποιο τσαλεντζ με χορό που μακαρενίζει;
Μια κοπελίτσα, στο μπαλκόνι απέναντι, παιδεύεται. Πρέπει να έχει βιντεοσκοπησει τον εαυτό της τουλάχιστον 4 φορές, και πολύ φοβάμαι πως στο βάθος φαίνομαι εγώ σαν επικριτική γραία.
Έκανες κανα βίδεο μπομπ της προκοπής;

Μπορεί να απαντήσει το ερώτημα που θες μόνο αν δουλεύει στα public ή αν ξέρει την πολιτική τους κτλ;; :χμ:
Να δουλεύει. :ναι:

Τσίου

Κοινωνός
Φαροφύλακα, υποθέτω πως έκανα, γιατί οταν ξαναβγήκε πήγε στην άλλη άκρη του μπαλκονιου :)))). Να'ναι καλά η κοπέλα, με γλίτωσε από ξεφτιλικι με memes.

Τσίου

Κοινωνός
Παρακαλείται ο κύριος Καλικάντζαρος να προσέλθει στη ρεσεψιόν της λέσχης, για να του πω ότι... Ο Γιάννης επέστρεψε στους RHCP!

Ιαβερης

Κοινωνός
Από τις λίγες φορές που έχω πάει, Κρονιδη, δεν μου άρεσε σχεδόν καθόλου. Χίλιες φορές προτιμότερη η επαρχία, θυμίζει πολύ περισσότερο Αγγλία.

Last edited by a moderator:

Μπου Ραντλι

Κοινωνός
Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά σε όλους !!! Να μην ξεχνάμε επίσης πως σήμερα ξεκίνησε και μία νέα δεκαετία, τα 20'ς της Νέας Χιλιετίας !!! Ευκαιρία για γενικότερη περισυλλογή και σχεδιασμό του μέλλοντος μας...