Η Επιφάνεια Εργασίας των μελών

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Ενίοτε, κάποιο μέλος μού ζητάει την βοήθειά μου σε κάποιο πρόβλημα και μου στέλνει μια εικόνα (capture) της οθόνης που βλέπει. Εκείνη την στιγμή νιώθω πάντα σαν να κρυφοκοιτάζω κάτι πολύ προσωπικό του.

Όποιος θέλει ας μοιραστεί εδώ με τους υπόλοιπους τί βλέπει στην οθόνη του. Θα πρότεινα σαν στάνταρ τον πλοηγό και λίγο από την ταπετσαρία αν και όπως θέλει ο καθένας. (1000 πίξελ σε πλάτος νομίζω πως είναι οκ. :ναι: )

Ιδού τί βλέπω εγώ τώρα που σας γράφω. :)

 


δεν φαινόταν, οπότε αναγκάστηκα να μικρύνω πολύ το παράθυρο του πλοηγού..! *_*
 

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Εγω εχω βαλει ως επιφανεια εργασιας τη φωτογραφια μιας φιλης μου, που εκτος του οτι τραβηχτηκε απο επαγγελματια φωτογραφο, ή ιδια η φίλη μου είναι (αντικειμενικα) πανεμορφη κοπέλα.

Οταν της εξομολογηθηκα οτι κοσμει την επιφανεια εργασιας μου, το πηρε χαλαρα ;)
 


εδώ και πολύ λίγες μέρες η επιφάνεια εργασίας μου άλλαξε εικόνα... η νέα εικόνα είναι μια ολόφρεσκη φωτογραφία ενός μικρού κομματιού της παραλίας του χωριού μου ;)
 
Last edited:
Το λικέρ γίνεται και με βότκα και ελληνικό καφέ (όχι αλεσμένο) και πορτοκάλι ... και είναι τέλειο!!! :φρύδια:
 

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
σχετικά με το τοπίο, από την μία τέλεια φάση, από την άλλη θα έψαχνα συνεχώς σκιά για τα βινύλια, μην τα χτυπήσει η ζέστη και γενικά θα τα είχα έγνοια.. και μην πάρει άμμο το πικάπ κτλ.. Κι αντίο ξεγνοιασιά!
:))))
 
Top