Anubis Bazaar 2015 (Ξεκινάει 7 Μαρτίου)

Πόσο θέλω να πηγαίνω σε τέτοια events, πολύ λυπάμαι που δεν μένε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη κάτι τέτοιες στιγμές.
 
Απο 14 Μαρτιου θα λειτουργησει και ονλαιν το bazaar, για οσους απο εμας δεν εχουμε τη δυνατοτητα να παμε!
 
Πέρασα σήμερα, έχει πολύ καλές τιμές (αλλά όχι σε όλα) και τη γνωστή ποικιλία επιστημονικής φαντασίας, τρόμου, κόμικ κλπ.

Αγόρασα τα "Παιδιά από τη Βραζιλία" του Άιρα Λέβιν με 9€ (Πολιτεία 9,73€, όμως Πρωτοπορία 8,34€)
 
Περασα και εγω μια βολτα. Θα ηθελα να ξοδεψω περισσοτερα αλλα κρατηθηκα. Εφυγα με τα τετριμενα "2001 η οδυσσεια του διαστηματος" που εκανε 5 ευρω και το "batman ο σκοτεινος ιπποτης ξαναχτυπα" το οποιο εκανε 9 ευρω. Επιασα το Shogun αρκετες φορες στα χερια μου αλλα δεν πιστεψα ποτε οτι θα το διαβασω μιας και ηταν πολυ βαρυ και 1300 σελιδες.

Μου εκανε εντυπωση η τιμη της εγκυκλοπαιδειας του james bond. Την ειχε 7 ευρω ενω η πολιτεια την εχει 31ε και η πρωτοπορια 18ε
 
Last edited:
Πήγα εγώ χτες μαζί με τον Μπου. Είναι η χαρά αυτού που του αρέσει η λογοτεχνία φαντασίας και τα κόμικ! Σε κάποια απ' αυτά μπορεί να βρει και πολύ φτηνές τιμές.

@Αστραίε, δυστυχώς πήρα το τελευταίο αντίτυπο από το Κουρδιστό Πορτοκάλι :ένοχος:

@Ζενίτ, το Shogun μου θύμισε τα βιβλία-τούβλα που είχαμε στην σχολή :χαχαχα:
 
Top