Συνθήματα σε τοίχους

Φιλιπ

Δαγεροτύπης
ααα ! εγω απλα κανω copy paste το link απο το photobucket στο παραθυρο που λέει "Προσθήκη εικόνας".δεν εκανα κατι αλλο. θα τα σβήνω στο εξης..

Από αριστερά προς τα δεξιά:
1) κουνελάκι (στάνταρ αυτό)
2) πόδι βατράχου
3) κουνελάκι (ο ξάδερφος του πρώτου)
4) κύκνος

!!! Ναι, ε;
Μμμ.. Κυκλο βλεπω (βαζοντας και λιγη φαντασια), κυκνο δε βλεπω. Ευχαριστω, καλο μου παιδι. :)

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
αυτό διαβάζω εγώ. χέρια 1 3 και 4: ωραία γκόμενα
χέρι 2: τρεις

Σίγουρα θέλει περεταίρω αποκρυπτογράφηση αλλά είναι μια αρχή...

Αν τα ''μετατρέψεις'' σε γράμματα μου φαίνονται για bear αλλά γιατι να θέλει κάποιος να γράψει αρκούδα;:χμ:
Παντως είναι πολύ όμορφο!

και κάτι από τα μέρη μου:))))

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
Αν τα ''μετατρέψεις'' σε γράμματα μου φαίνονται για bear αλλά γιατι να θέλει κάποιος να γράψει αρκούδα;:χμ:
Γιατί εχει μόνο 4 γράμματα και πού λεφτά για σπρέι και το love έχει γίνει σούπα; :χμ:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Ψάχνοντας στο google την εικόνα, δίνει σαν καλύτερη εκτίμηση τη νοηματική γλώσσα. Μήπως είναι κάτι γραμμένο στη νοηματική;

Ιζι, κι εγώ με αυτη τη λογική το τράβηξα φώτο, οτι ήταν κατι γραμμενο στη νοηματική (που όμως αγνοώ. Και το κατι, και τη νοηματική :ρ)

περίπου τοίχος, περίπου σύνθημα

Γιατι βαρεθήκαμε τόσα χρόνια ν' ακουμε οτι τα καλύτερα έρχονται. Πότε έρχονται κι απο πού;

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Σε μια ταπεινη γωνια ενος ταπεινου δρομου της Αθηνας, μπανισα ενα ταπεινο γκραφιτακι με μαρκαδορο που γραφει: ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ, ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Last edited:

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
(Παιδιά, τις εικόνες από γράφιτι τις ανεβάζουμε, τις περισσότερες, σε δικό μας εξυπηρετητή. Αυτές εδώ όχι. Οπότε, πέρα από την εικόνα που ανεβάζετε, ίσως να γράφετε και το σύνθημα, ώστε και να χαθεί αύριο μεθαύριο η εικόνα, να βγάζει νόημα η ανάρτηση :ναι: )