Συνθήματα σε τοίχους

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
(Φιλιπ, έχε υπόψη πως συνήθως βάζεις διπλές ετικέτες

Φιλιπ

Δαγεροτύπης
ααα ! εγω απλα κανω copy paste το link απο το photobucket στο παραθυρο που λέει "Προσθήκη εικόνας".δεν εκανα κατι αλλο. θα τα σβήνω στο εξης..

Από αριστερά προς τα δεξιά:
1) κουνελάκι (στάνταρ αυτό)
2) πόδι βατράχου
3) κουνελάκι (ο ξάδερφος του πρώτου)
4) κύκνος

Έλλη Μ

Κοινωνός
!!! Ναι, ε;
Μμμ.. Κυκλο βλεπω (βαζοντας και λιγη φαντασια), κυκνο δε βλεπω. Ευχαριστω, καλο μου παιδι. :)

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
— Ωραία γκόμενα!
— Τρεις!
— Ωραία γκόμενα!
— Ωραία γκόμενα!

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
αυτό διαβάζω εγώ. χέρια 1 3 και 4: ωραία γκόμενα
χέρι 2: τρεις

Σίγουρα θέλει περεταίρω αποκρυπτογράφηση αλλά είναι μια αρχή...

Πωλίνα

Κοινωνός
Αν τα ''μετατρέψεις'' σε γράμματα μου φαίνονται για bear αλλά γιατι να θέλει κάποιος να γράψει αρκούδα;:χμ:
Παντως είναι πολύ όμορφο!

και κάτι από τα μέρη μου:))))

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
Αν τα ''μετατρέψεις'' σε γράμματα μου φαίνονται για bear αλλά γιατι να θέλει κάποιος να γράψει αρκούδα;:χμ:
Γιατί εχει μόνο 4 γράμματα και πού λεφτά για σπρέι και το love έχει γίνει σούπα; :χμ:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Ψάχνοντας στο google την εικόνα, δίνει σαν καλύτερη εκτίμηση τη νοηματική γλώσσα. Μήπως είναι κάτι γραμμένο στη νοηματική;

Έλλη Μ

Κοινωνός
Ιζι, κι εγώ με αυτη τη λογική το τράβηξα φώτο, οτι ήταν κατι γραμμενο στη νοηματική (που όμως αγνοώ. Και το κατι, και τη νοηματική :ρ)

Έλλη Μ

Κοινωνός
περίπου τοίχος, περίπου σύνθημα

Γιατι βαρεθήκαμε τόσα χρόνια ν' ακουμε οτι τα καλύτερα έρχονται. Πότε έρχονται κι απο πού;

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Σε μια ταπεινη γωνια ενος ταπεινου δρομου της Αθηνας, μπανισα ενα ταπεινο γκραφιτακι με μαρκαδορο που γραφει: ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ, ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Last edited: