Πωλείται: Οργή του Stephen King

Κόρτο Μαλτέζε

Μεγάλος Βεζίρης της Βαγδάτης
Staff member
Μα κι εμείς... Δεν το αγορασαμε οταν το έδινε 180. Τωρα το πούλησε 130 και χασαμε εμείς την ευκαιρία να το πάρουμε 180. Τα μαθηματικά του συναγωνιζονται την ορθογραφία του...

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου... Να δεις που ο άλλος το αγόρασε 120 ευρώ για να το πουλήσει στην τιμή ευκαιρία των 180 ευρώ και να βγάλει και κέρδος...
Εγώ πάλι που τον ειρωνέυτηκα δεν κατάλαβα... ακόμα και συμβουλές για να το πουλήσει πιο γρήγορα του έδωσα :(

Υ.Γ. 3200 δρχ = 9,39 Ευρώ άντε και με τον πληθωρισμό να το πάμε 15 Ευρώ!

Last edited:

Κόρτο Μαλτέζε

Μεγάλος Βεζίρης της Βαγδάτης
Staff member
Και τώρα που το βλέπω όντως ακολούθησε την συμβουλή σου κ το πούλησε στα 2/3 της τιμής που ζητούσε αρχικά

Πάντως μάλλον εμένα εννοεί οτι ειρωνευτικα την πρώτη ανάρτηση

Χαχαχαχαχαχα!!!!! Ο,τι να'ναι!! :)))) :μουάχαχα:

Σοβαρα τωρα.. 180 ευρω για ενα βιβλιο? Και τα 50 πολλα θα μου φαινονταν...

Αν και καθυστερημένα θα ήθελα να πω στον Γρίλο κρίμα ήταν πολύ μεγάλη ευκαιρία τα 180ευρω για το συγκεκριμένο βιβλίο.
Παιδιά πλάκα κάνω.Πάντως αυτό που πραγματικά έχω να πώ είναι ένα μεγάλο μπράβο στον Γρίλο.Καλό απόγευμα και κάλη συνέχεια σε όλους σας μέχρι την επόμενη αγγελία. χαχαχα.

Όχι πες! δεν έδωσα τρομερές συμβουλές... Αν τις είχες ακούσει, χωρίς να γκρινιάζει θα το είχε πουλήσει ακόμη πιο γρήγορα το βιβλίο.

Τρέξτε να προλάβετε! Το βιβλίο "Οργή" το πουλάει ένας στο booksmania μόνο 150 ευρώ!

Ευχαριστώ πολύ Γρίλο για την ενημέρωση.Τρέχω να προλάβω ,πραγματικά είναι μεγάλη ευκαιρία.Επίσης για τον φίλο μου Νικόλα δε κιντ που ενδιαφέρεται για τον Μοναχικό Λύκο.Ένας στο metabook πουλάει αυτήν την στιγμή 80ευρώ τους 4 τόμους ενώ για αρχή ήταν 120 ευρώ.Πραγματικά το αφεντικό χαρίζει δεν πουλάει.:):):ματιά: