Διαβάζεις βιβλία στην τουαλέτα; (βγάλ' το από μέσα σου!)

Διαβάζεις στην τουαλέτα; και τί;

• Βιβλία

Votes: 39 43,8%
  • Περιοδικά

Votes: 27 30,3%
  • Κόμιξ

Votes: 23 25,8%
  • Εφημερίδες

Votes: 14 15,7%
  • Για τα τασιενεργά στην ετικέτα τού Tide και ό,τι άλλη συσκευασία βρω τριγύρω μου

Votes: 27 30,3%
  • Άλλο υλικό

Votes: 12 13,5%
  • Δεν διαβάζω στην τουαλέτα! (άκου εκεί, λέει!)

Votes: 21 23,6%

• Total voters
    89
:χαχαχα: Κόρτο!

Μικρή, το μόνο μέρος που μπορούσα ν'απομονωθώ από την πολυκοσμία στο σπίτι ήταν το μπάνιο, και πάντα αναρωτιόμουν "μα δεν κόβει σε κανέναν να βάλει καμιά ιστοριούλα πίσω από τις ετικέτες;". Θα μοσχοπουλούσαν! Τί διάολο έρευνες μάρκετινγκ κάνουν;

Οπωσδήποτε βιβλίο στην τουαλέτα και δεν βγαίνουμε μέχρι να μουδιάσουν τα πόδια μας λόγω των ακουμπισμένων στους μηρούς αγκώνες.

Με συγχωρείτε, τα λέμε σε λιγάκι (κανένα μισάωρο)...

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Τόπικ είναι το θέμα συζήτησης. Το συγκεκριμένο τόπικ είναι το "Διαβάζεις βιβλία στην τουαλέτα;" το οποίο κατά τον προλαλήσα είναι το χειρότερο θέμα στο φόρουμ.

Μιας που ξανά ήρθε στην επιφάνεια το τόπικ να εξομολογηθώ και εγώ. Το καλύτερο διάβασμα το κάνω στην τουαλέτα. Ευτυχώς από ότι βλέπω δεν είμαι ο μόνος ώστε να νιώσω τώρα κάπως περίεργα :P. Πέρα από την πλάκα το μισάωρο είναι σίγουρο και σχεδόν πάντα με βιβλίο.

Καταπληκτικό νήμα!!! Πως δεν το είχα πάρει χαμπάρι τόσον καιρό; Ψήφισα τις τέσσερις πρώτες, αφού δεν υπάρχει η επιλογή "Τα Πάντα"!!!

Είναι κατά βάση ανδρική συνήθεια, αφορά όλους τους φίλους μου αλλά ελάχιστες φίλες...

Συνήθως οτι βρώ απο ετικέτα τριγύρω( δε την φιλοσοφώ κιόλας την όλη διαδικασία), ο αδερφός μου πάλι θα μπορούσε να είχε διαβάσει και το ''Αναζητώντας τον χαμένο χρόνο'' αν ήθελε.

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
επιτρέψτε μου να ξαναποστάρω το βιδεάκι από τον Σάινφελντ... :χαχα:

[video=youtube;NygOFsExGMU]https://www.youtube.com/watch?v=NygOFsExGMU[/video]

Τα πάντα, μέχρι που έμαθα επισήμως ότι η επίσκεψή μας στην τουαλέτα δεν πρέπει να ξεπερνά τα 5 λεπτά, για ιατρικούς λόγους.
Απογοήτευση..... :χαχα:

Δε διαβάζω στην τουαλέτα για έναν και μόνο λόγο: είμαι πολύ... γρήγορη οπότε τσάμπα κόπος! Αν τώρα ''κάτσει στραβή'' και μείνω παραπάνω, το πολύ πολύ να ρίξω καμιά ματιά στα απορρυπαντικά ή στα αφρόλουτρα ή στην καλύτερη περίπτωση σε κάποιο περιοδικό που μπορεί να έχει αφήσει άλλος νωρίτερα :)))
Και εγω διαβάζω τα απορρυπαντικά και τα αφρόλουτρα χαχαχαχαχα ????

Καλικάντζαρος

Δαγεροτύπης
Πάντα και τα πάντα. Απο κλασικούς μέχρι τις ετικέτες απο τα απορρυπαντικά.
ποσο αληθεια αυτο με τις ετικετες! Χαχαχαχα! Και ας μη σε ενδιαφερει καθολου!!
Αλλα βιβλιο προσωπικα ποτε! .ουτε σταυρολεξα..ουτε sudoku..ουτε κινητο...ΖΩ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!