Βιβλία - Stephen King - Σπίτι απο Φύλλα

ΞενιαΒ

Όμορφο Νιάτο
Δεν τα αναζητώ, απλά επειδή βλέπω εξωφρενικές τιμές (ως μεταχειρισμένα), υπάρχει σελίδα στην οποία υπάρχουν αρκετά, αν όχι όλα, από τα εξαντλημένα βιβλία του Stephen King καθώς και το Σπίτι από φύλλα, σε ψηφιακή μορφή (pdf). Αν κάποιος θέλει να διαβάσει τα βιβλία και δεν τον ενδιαφέρει να τα αποκτήσει, ας μου στείλει ένα μήνυμα για να τον ενημερώσω.
μηπως μπορεις να μου στειλεις κ μενα το λινκ του pdf σπιτι απο φυλλα στα ελληνικα... ευχαριστω

Σαλβαδόρ

Όμορφο Νιάτο
Δεν τα αναζητώ, απλά επειδή βλέπω εξωφρενικές τιμές (ως μεταχειρισμένα), υπάρχει σελίδα στην οποία υπάρχουν αρκετά, αν όχι όλα, από τα εξαντλημένα βιβλία του Stephen King καθώς και το Σπίτι από φύλλα, σε ψηφιακή μορφή (pdf). Αν κάποιος θέλει να διαβάσει τα βιβλία και δεν τον ενδιαφέρει να τα αποκτήσει, ας μου στείλει ένα μήνυμα για να τον ενημερώσω.
Θα σου ήμουν ευγνώμων αν μου έστελνες link

Χαρτοπόντικας

Όμορφο Νιάτο
Παρακαλώ και εγώ θέλω να μάθω που θα βρω το βιβλίο. Σας ευχαριστώ εκ των προτερων

Ντέξτερ

Κοινωνός
Το βρήκα σε pdf στο Magico, εάν κάποιος δε μπορεί να το κατεβάσει ας μου στείλει το email του να του το στείλω.

Χρυσένια

Αρχαιολόγος του Φόρουμ
παιδια τωρα το πουλαει μια 2000ρικα... δεν παμε καλα
Για εσας που κραζατε, τωρα το εχει μονο με ενα χιλιαρικο.
Τωρα, που επεσε η τιμη στο 50%, όποιος προλάβει, πρόλαβε!
Σκεφτειτε, πως αντι να παρετε ενα διαμαντένιο μενταγιόν με ασορτί σκουλαρίκια, θα επενδύσετε σε ενα βιβλιο , που θα διευρύνει τους οριζοντές σας και θα σας προσφερει αξεχαστες στιγμές διανοητικού πάρτυ.

Last edited: