Από πού το αβατάριό σου;

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Τυπου χριστουγεννιατικο αβαταριο, εβαλα αυτη τη φωταγωγημενη μεσοαμερικάνικη πυραμιδα :))))

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Προσωπικό λέσχης
Είναι από τους κύριους χαρακτήρες (Killua) στο άνιμε HunterxHunter.

Αριάδνη

Όμορφο Νιάτο
Tυπου χριστουγεννιατικου αβαταρ και γω εννοειται με σημαια την αννα των αγρων σε christmas edition :αγαπώ:

Βασίλισσα

Κοινωνός
Μου αρέσει πολύ η εποχή του Μεσαίωνα... Είδα αυτή την εικόνα με το βουλοκέρι και το αρχικό γράμμα του ονοματός μου και είπα να με ταξιδέψω μέσω του αβατάρ μου.

Τσίου

Μύστης
ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Όποιος απο τους συντονιστές μεταφέρει το κατεβατό θα πάρει δωράκι :ναι: (Είδατε τι τραβάω που βρίσκω τα νήματα από την ροή; μπερδεύτηκα με αμάντα και βασίλισσα)

Έλα βρε Φαροφύλακα, κάνε μια υποχωρηση για το Τσίου, το μουστάκι δεν μου πάει (το έχω δοκιμάσει :μουάχαχα:)

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Μου αρέσει πολύ η εποχή του Μεσαίωνα... Είδα αυτή την εικόνα με το βουλοκέρι και το αρχικό γράμμα του ονοματός μου και είπα να με ταξιδέψω μέσω του αβατάρ μου.
Δηλαδη αν σου αρεσε η παλαιολιθικη, τι θα εβαζες; :))))

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Μιας και εχουμε θερινο ηλιοστασιο, εβαλα το μπαρμπαδάκι που στολιζει την Πυλη του Ηλιου στο Τιουανακου. Λενε οτι ειναι ο Βιρακότσα ή καποια θεοτητα του ηλιου.

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
εμένα μου μοιάζει σαν πιθηκάκι που κάνει κούνια! :)))

Στο αβαταριό μου απεικονίζεται ο κεντρικός χαρακτήρας της ταινίας του Ταραντίνο, Kill Bill (2003/2004), η ''Νύφη'' ή αλλιώς Μπίατριξ Κίντο όπως είναι το πραγματικό της όνομα. :μαναι:

Τσίου

Μύστης
Είπα να ξαναβάλω την Δημητρούλα από τους απαράδεκτους, αβατάριο που είχα αρκετό καιρό, άλλαξα όμως γνώμη κι έβαλα τον Τζώρτζη Κοστάντζα από Σάινφελντ. Ήταν το πρώτο αβατάριο που διάλεξα όταν μπήκα εδώ 😊