Αναζητείται: Το βιβλίο "Άννα Καρένινα"

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
Δηλ. έχεις ψάξει στα βιβλιοπωλεία και δεν υπάρχει; ή το ψάχνεις σε μια καλή τιμή;

Ενα κομμάτι ουρανού

Όμορφο Νιάτο
Δηλ. έχεις ψάξει στα βιβλιοπωλεία και δεν υπάρχει; ή το ψάχνεις σε μια καλή τιμή;
Όχι υπάρχει σε βιβλιοπωλεία και στο ίντερνετ... Αλλά το ψάχνω πιο φθηνά αν γίνεται η ακόμα και για να το δανειστώ και να το ξανά επιστρέψω αν υπάρχει κάποιος που δεν έχει θέμα 🌻

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Προσωπικό λέσχης
Στην Δημοτική βιβλιοθήκη της περιοχής σου έχεις κοιτάξει, εφόσον δεν σε πειράζει ο δανεισμός; Ή έχει τα καλά της ανυπαρξίας;
Τσέκαρε αν δεν το έχεις κάνει ήδη και στο metabook, υπάρχει πιο φθηνά από βιβλιοπωλεία. Αλλιώς πρέπει -αν μένεις στην Αθήνα ή Θεσσαλονίκη- να πας στο κέντρο και να το ψάξεις.

Γρίλος

Κοινωνός
Έχω το δίτομο από Πατάκη. Αν σε ενδιαφέρει η έκδοση στα πουλάω. Πες μία τιμή που να σου φαίνεται λογική και εδώ είμαι :)

Ενα κομμάτι ουρανού

Όμορφο Νιάτο
Στην Δημοτική βιβλιοθήκη της περιοχής σου έχεις κοιτάξει, εφόσον δεν σε πειράζει ο δανεισμός; Ή έχει τα καλά της ανυπαρξίας;
Τσέκαρε αν δεν το έχεις κάνει ήδη και στο metabook, υπάρχει πιο φθηνά από βιβλιοπωλεία. Αλλιώς πρέπει -αν μένεις στην Αθήνα ή Θεσσαλονίκη- να πας στο κέντρο και να το ψάξεις.
Είχα ψάξει να σου πω την αλήθεια. Αλλά τώρα που το λες δεν είναι κακή ιδέα να πάω και σε μια ακόμα βιβλιοθήκη σε κάποιον κοντινό δήμο. Δεν μου πέρασε από το μυαλό

Έχω το δίτομο από Πατάκη. Αν σε ενδιαφέρει η έκδοση στα πουλάω. Πες μία τιμή που να σου φαίνεται λογική και εδώ είμαι :)
Τέλεια αν δεν το βρώ κάπου αλλού για δανεισμό θα σου πω! Ευχαριστώ ❤