Έχετε ακούσει για τα μάνγκα;

Και εκεί που κοιτάω να δω σε τι τιμές έχουν πάει κάποια manga σκάει μύτη αυτό... :χαχα::μουάχαχα:
1096
Η αλήθεια είναι ότι με έπιασε η περιέργεια και μου θύμισε μια σκηνή από μια εφηβική ταινία
I love you Beth Cooper

ΥΓ. για να μη παρεξηγηθώ θα γελούσα ακόμα και αν ο τίτλος έγραφε Boob fight island ή Boob VS Dick fight island.

Last edited:
Αχαλίνωτη φαντασία @Σελεφά . Θα ήθελα πολύ να μου πεις πως φαντάζεσαι (φαντασιώνεσαι;) αυτά τα fights :χαχα: Το dick fight τεχνικώς μπορώ να το κάνω εικόνα, τα άλλα δυσκολεύομαι.
Επίσης επισημαίνω το όνομα του συγγραφέα (Χάου ντου γιου σπελ ρέιμπαν;)
(how do you spell reibun rayban?)

Μου αρέσει που δεν μπήκα στο νόημα, γιατί το Ντικ είναι υποκοριστικό του Ρίτσαρντ. Το γιατί το μυαλό μου πήγε στον Ρίτσαρντ... Το άλλο που μου αρέσει είναι που δεν πρόσεξα το υστερόγραφο και μπήκα γουδριντς, διάβασα διαγώνια περιγραφή και πάλι ήμουν: "Ναι, τι;" Αν δεν διάβαζα ονόματα ψηφιακών ραφιών, θα είχα μείνει με τη λάθος εντύπωση (Νίκι, Ρίκι, Ντίκι). Εντάξει, τι να πω. Η κοπέλα έχει πρόβλημα.

Τι στο... Τέλος πάντων, είναι είδος που θα μου ήθελα να εξερευνήσω, αλλά επειδή έχω μείνει πίσω, χάνομαι μέσα σε τόσους τίτλους.