Έτσι ξαφνικά!

Ενα κομμάτι ουρανού

Όμορφο Νιάτο
Έτσι λοιπόν αποφάσισα να πατήσω ένα ελάχιστα μικρό στοπ στην τρέλα που ζω τα τελευταία χρόνια που με βρίσκουν σε εναν συνεχή αγώνα δρόμου, πίεσης και κούρασης. Με αποκορύφωμά την χρονιά που μας πέρασε όπου έδωσα πανελλήνιες ζώντας σε μια πραγματικότητα μακρυά από κάθε προσωπική μου ψυχική ευχαρίστηση (με μικρές εξαιρέσεις). Φέτος θα ξαναδώσω πανελλήνιες διότι θέλω να πετύχω τον αρχικό μου στόχο και όχι να μπω απλά σε μια σχολή έτσι για να μπω, με την υπόσχεση στον εαυτό μου ότι δεν θα (ξανά) τρελαθώ. Και να'μαι εδώ τώρα μόλις βρήκα αυτή την υπέροχη λέσχη "αφιερωμένη" σε μια από τις μεγάλες μου αγάπες ,το βιβλίο! Φέτος θα ξεκινήσω αυτό που σταμάτησα πριν δύο χρόνια δυστυχώς να κάνω, να διαβάζω συνεχώς (εκτός των μαθηματικών της φυσικής και της χημείας 😂)! Το καλοκαίρι αυτό ,όπου είχα χρόνο να ηρεμήσω μετά την 3η λυκειου και να σκεφτώ πολλά πράγματα μόνη μου σε μια παραλία ή σε ένα βουνό με βρήκε με ένα βιβλίο στο χέρι(τυχαια θα έλεγα) και μου θύμισε έναν κόσμο στον οποίο πραγματικά είχα ξεχάσει ζω!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν! 🌻❤💭

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Προσωπικό λέσχης
Καλώς όρισες! Καλή έκβαση σε ό,τι και αν κάνεις εύχομαι! Τα καλύτερα αποτελέσματα! Εδώ είμαστε να τα λέμε! :ματιά: :))))